O nas

Firma Tequila Catering powstała w 1997 roku. Początkowo była to tzw. „mała gastronomia”, po dwóch latach działalność została jednak poszerzona, stworzyliśmy restaurację, która w 2001 roku, po rozbudowie zaczęła funkcjonować jako Dom Weselny. W 2004 roku, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, otwarliśmy catering ukierunkowany w szczególności na obsługę imprez weselnych.

Sukcesywnie słynąc z dobrej opinii, w roku 2008 otwarta została sala weselna w Zembrzycach, mieszcząca do dwustu osób. Ponieważ okazało się, że przy dobrej organizacji, ilość może iść w parze z jakością, na tym nie stanęliśmy.

Rok 2015 przyniósł nam nowy obiekt ” naszą perełkę” Kompleks Weselny Tequila Event w Kukowie. Nowoczesne, dizajnerskie wnętrze naszej sali to szczyt marzeń na zorganizowanie przyjęcia o jakim marzyliście.

W roku 2018 poszerzyliśmy swoją działalność o linię Garden Line czyli małe niezobowiązujące przyjęcia rodzinne jak i firmowe spotkania.

A na bieżący rok 2019 zaplanowaliśmy otwarcie nowej niezależnej sali. Jej otwarcie planujemy na Bal Sylwestrowy.

Doświadczenie i przygotowanie zawodowe kadry, pozwoli Państwu na sprawne i zawsze zadowalające załatwienie wszelkich potrzeb, związanych nieodzownie z organizacją każdej imprezy.
Już po kilku minutach współpracy z Tequila Catering, zauważycie Państwo, że to co robimy, robimy z pasją! I to właśnie jest tajemnica naszego sukcesu.

Referencje

Doświadczenie zebrane przez lata organizacji przyjęć weselnych, okolicznościowych i imprez dla firm procentuje dla Was.
Potwierdzeniem tego są szkolenia i certyfikaty jakie otrzymaliśmy, a także artykuły prasowe.