Sala Kominkowa Sucha Beskidzka

Sala kominkowa w Suchej Beskidzkiej w której znajduje się klimatyczny kominek to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują imprezę w kameralnym gronie, m.in. chrzciny, komunie, 18-stki, jubileusze, imieniny…

 

sala ugości do 50 osób.

 Sami jeszcze, stosunkowo niedawno, mieliśmy imprezy osiemnastkowe, jubileusze itp. i wiemy na jakie aspekty trzeba zwrócić uwagę. Nasza ekipa podchodzi do każdej imprezy z należytym profesjonalizmem, wiedząc że dla klienta jest to wyjątkowy wieczór i musi zostać pozytywnie zapamiętany przez wszystkich jego gości. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo istotny, dlatego zawsze chętnie podsuwamy różnorodne pomysły.

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy Państwa oczekiwania oraz budujemy wspólnie wizję Państwa przyjęcie.

Dzięki temu mogą Państwo na spokojnie obejrzeć salę oraz szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą i możliwymi, wolnymi terminami rezerwacji.

Adres

ul. Mickiewicza 114
34-200 Sucha Beskidzka

NR. TEL.

+48 513 334 333 Władzia
+48 509 032 999 Monika

E-mail

tequilacatering@wp.pl
gosia@tequila-catering.pl

Masz pytanie?

Dane osobowe przesłane za pośrednictwem tego formularza będą przechowywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie.


    .cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 100px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.tequila-catering.pl/strona2018/wp-content/uploads/2018/11/tequila-catering.jpg); }