Sala Weselna Zembrzyce

Sala weselna Zembrzyce- Tequila Catering
Stylowo urządzona sala bankietowa, mieszcząca do 200 osób, przystosowana zwłaszcza do obsługi imprez weselnych.

Wyobraźcie sobie… ślub jak z bajki.
Wyobraźcie sobie… lokal, który sprosta Waszym wymaganiom w tym niepowtarzalnym dniu.

Jest to miejsce, w którym Państwa marzenie o idealnym weselu stanie się rzeczywistością. Bogate doświadczenie , zaangażowanie oraz elastyczność naszego zespołu zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Oferujemy organizację całego wesela. Zapewniamy doskonałe potrawy, przyrządzane na miejscu, według Państwa życzenia i omówionego wcześniej menu.

Oferta

  • Wspólne ustalanie planu przyjęcia, profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście,
  • Pomoc w wyborze menu,
  • Dania na indywidualne życzenie,
  • Potrawy przyrządzane na miejscu,
  • Pełna obsługa kelnerska jak i kuchenna,
  • Wystrój sali – do dyspozycji są prostokątne stoły, dekoracja zgodna z życzeniem,
  • Klimatyzowana sala weselna

To wszystko w cenie 140 zł od osoby!!!

Kontakt

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i umówienie się na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznajemy Państwa oczekiwania oraz budujemy wspólnie wizję Państwa wesela.

Dzięki temu mogą Państwo na spokojnie obejrzeć salę oraz szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą i możliwymi, wolnymi terminami rezerwacji.

Sala Zembrzyce

Adres

ul. Ks. Kobyłeckiego 511
34-210 Zembrzyce

NR. TEL.


+48 509 032 999 Monika

E-mail

tequilacatering@wp.pl

Masz pytanie?

Dane osobowe przesłane za pośrednictwem tego formularza będą przechowywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie.


    .cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 100px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.tequila-catering.pl/strona2018/wp-content/uploads/2018/11/tequila-catering.jpg); }